ابزارها و قالب‌های رایگان وبلاگ

خانه / مطالب در مهدویت

مطالب در مهدویت

آیا کسی از مسلمانان، منکر عقیده مهدویت شده است؟

بسم الله الرحمن الرحیم   توضیح سؤال: اعتقاد به مهدویت از جمله باورهای است که همه مسلمانان بر آن پایبند هستند، و انتظار آمدن موعود که عدل و داد را در سراسر عالم فراگیر خواهد کرد، از اعتقادات تمام ادیان الهی است و ریشه در آیات و روایات متواتر شیعه و سنی دارد؛ اما در این میان، تعداد اندکی از نویسندگان عموما ... بیشتر بخوانید »

(۲۹) طول عمر و غیبت طولانی حضرت مهدی علیه السلام _باقرپور کاشانی

در این ویدیو بررسی می شود: 1)اثبات امامت حضرت مهدی علیه السلام 2)امکان طول عمروغیبت طولانی حضرت مهدی علیه السلام از منظر عقل 3)امکان طول عمر طولانی از منظر قرآن 4)شواهدی در معمرین 5)اثبات حیات وطول عمر طولانی امام عصر علیه السلام در اخبار متواتر 6)ظهور حضرت مهدی علیه السلام بدا ناپذیر است. 7)نگاه اکثریت اهل سنت در مورد حیات امام عصر علیه السلام برای مشاهده ویدیو به ادامه مطلب مراجعه کنید. بیشتر بخوانید »

ضرورت وجود حجت خدا روی زمین در تمام زمانها

  به گزارش رسا، مهدی هاشمی مدیر شبکه وهابی کلمه و محمد انصاری مدیر شبکه وصال حق در برنامه های جداگانه ای به صورت کلیپ و میزگرد مدعی شدند هیچ دلیل قرآنی ,روایی وعقلی در منابع شیعه وجود ندارد که ضرورت وجود حجت خدا در زمین در تمام زمانها را اثبات کند. اهمیت و نقش اساسى «رهبر» و «راهنما»، در ... بیشتر بخوانید »

فقیه شافعی که خود را از نسل امام زمان (عج) می دانست!!

فقیه شافعی که خود را از نسل امام زمان (عج) می دانست!! یکی از مسائل اختلافی بین شیعیان و مخالفین شیعه در بحث مهدویت، حی و حاضر بودن امام زمان (عج) می باشد که مخالفین قائل بر این هستند که حضرت مهدی (عج) متولد نشده است و در آخر الزمان متولد خواهد شد. این ادعا در حالی صورت می گیرد.همچنین ... بیشتر بخوانید »